fbpx
Hiszpański

Semana Molona – katastrofy naturalne

Español

Cześć!

Ponieważ nadszedł październik, to czas na nowości. ?  A nowością na dziś jest Fajny Tydzień, który zaczął się wczoraj. Do pomysłu zainspirowała mnie akcja Hi5 stworzona przez blogujące anglistki i dzięki uprzejmości Marysi z bloga fullofideas.pl, która wyraziła zgodę na wykorzystanie pomysłu wśród blogerów hiszpańskojęzycznych, powstała nasza Semana Molona.

Projekt tworzę wraz z Jennifer, Olayą i Aną, a linki do ich blogów znajdziesz na dole wpisu. Codziennie jedna z nas stworzy wpis z darmowymi materiałami, które z pewnością będą ciekawe.

Celem naszej akcji jest umieszczanie materiałów, których faktycznie brakuje nauczycielom hiszpańskiego. Podczas naszego pierwszego tygodnia podzielimy się z Wami materiałami dotyczącymi ekologii i środowiska naturalnego na poziomie B1/B2. Dlaczego ekologia? Bo zazwyczaj tego tematu nie lubią ani uczniowie, ani nauczyciele skarżąc się na brak ciekawych materiałów. No to przychodzimy z pomocą!

U mnie dzisiaj krótka infografika ze słówkami dotyczącymi katastrof naturalnych, ale zapraszam już w czwartek po kolejną niespodziankę. I zapraszam do odwiedzenia blogów biorących udział w akcji, bo tam też będą pojawiać się super materiały.

Odwiedź blogi klikając na obrazki: 

   

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *